Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WSEI uczelnia

Utworzony przez Mari, 29 lipca 2011 r. o 21:58
na wsei ''zdziera się kase'' ze studentów dlatego że to uczelnia prywatna i utrzymuje się z naszch pieniążków nikt grosika nie dołoży !tak jak na innych uczelniach które są państwowe i manna cały czas leci z nieba-studiuje dziennie na umcsie matematykę i finan. 3r i tak okropnych prof.do tej pory nie znałam chamstwo w nosie mają twoją wiedzę cały czas próbuja cię udupić.bo im nie zależy na studęcie. nie polecam UMCS, podobnie jest na AKADEMI PRZYRODNICZEJ też tam studiowałam i nie polecam kiedyś na jakims ostatnim egzaminie kłociłam sie o 5 na wszystkie pytania odpowiedziałam chyba az ponad program bo ciągle znałam odpowiedzi a oni wymyślali jak mnie tu udupic/w końcu profesor mów dla pani to trzeba jakiś specjalny zestaw pytań! 4,5 chciał mi wpisać i byłam zmuszona iść na skarge...co innego doświadczyłam na wsei tam się mogę rozwijąć gorąco polecam WSEI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja idę na magisterkę na wsei na administrację i o...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
an napisał:
Własnie zapisałam sie na Wsei kierunek pedagogika,ale nie wiem czy robie słusznie.Prosze o jakies wiarygodne opinie
ja tez tam sie zapisalam, ale raty nie wplacilam nie ejstem do konca przekonana czy to dobra decyzja...;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsei- szkoda ze istnieje, to maszynka do robienia kasy. Liczy sie kasa kasa kasa a po "kupieniu dyplomu" niech sobie studen radzi sam jak kiedys powiedziala pani Orzel. W dodatku jakie machloje robia, chociazby z ERASMUSEM. Odradzam, jest naprawde wiele uczelni o wiele lepszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale za to można wódkę pić w klubokawiarni widziałam wiele razy jak chłopaki siedzieli i pili alkohol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hey co do picia to my walilismy na wykladach np na auli A blisko do wyjscia jak by co, wiecie. Z innej uczelni dawno by nas wywalili. ZDRÓWKO WSEI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje nowe logo wsei Siedzaca malpe nad bananem drapiaca sie w glowe jak sie do niego zabrac i napis "I z Ciebie zrobimy magistra"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHOCIAŻ MAŁPA NIE JEST BYSTRA WSEI ZROBI Z NIEJ MAGISTRA!!! . Podaj dalej a na juwenaliach będziemy to skandowac. Wszystkie prawa zastrzeżone. STYDENTKI KOCHAM WAS!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy absolwenci szkół średnich, Proszę zapiszcie się na KUL, lub UMCS a tam zobaczycie co to jest prawdziwy burdel!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli myślicie że jak płacicie to nie trzeba będzie się uczyć, to jesteście w błędzie. Wykładowcy bardzo często są Ci sami co na publicznych uczelniach, a więc i wymagania mają takie same, tylko obsługa jest milsza. Na publicznych wykładowcy nawet nie sprawdzając prac, tylko daja ocenę jak im się napisze, na prywatnej masz możliwość wglądu do swojej pracy i do prac reszty, więc prowadzący boją się by nie wylecieć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam na pierwszych zajęciach w WSEI i bardzo mi się podoba. Wszyscy pracownicy służą pomocą a pani Asia z Dziekanatu jest super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zaczynam za dwa tygodnie na pedagogice, ciekawe co mnie czeka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu dużo pisać. Jeśli chodzi o porównywanie uczelni to uczelniom prywatnym daleko do osiagnięcia prestiżu jakim sie cieszą uczelnie państwowe (UMCS KUL itd) nawet jeśli traktuje się tam studentów przedmiotowo. Wyjątkiem jest WSPA która buduje swój wizerunek naciskiem na naukę, stąd część studentów ucieka do innych uczelni przewaznie WSEI która przyjmie każdego byle by tylko płacił. Niestety ta uczelnia niecieszy żadną renomą a jej dokumenty są mniej warte niż papier toaletowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem na 1 roku psychologii nie bylem jeszcze ani razu i nie mam planu zajec...czy ktos moze mi go podac? na 13-14.paz.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem studentką studiów II stopnia na UMCS-ie, wcześniej robiłam licencjat na WSEI. Jestem wręcz oburzona tymi bredniami, które tutaj wypisujecie. Jakie zdzieranie pieniędzy? Kierunki ekonomiczne na WSEI sa tańsze niż na UMCSie. Niemiła obsługa? Tak? to idźcie do dziekanatu na M.Curie-Sklodowskiej to panie dopiero potraktują Was "miło" stwierdzając że nie mają powodu traktować lepiej studentów niż je traktuje uczelnia. A bałagan niesamowity, nigdy na czas planów, ciągłe pomyłki, profesorowie nie stawiają się na wykłady bez żadnej wcześniejszej informacji itp. A że nizszy poziom na WSEI? Bez żadnych problemow jestem w czołówce najlepszych studentów UMCS-u, a podstawy dala mi jednak WSEI. mam niesamowity sentyment do tej szkoły, też narzekałam czasami ale po pójściu na UMCS doceniłam to co miałam. Juz w pierwszy dzień na UMCSie przezyłam szok i nadal zaskakują mnie idiotyzmy i naleciałości postkomunistyczne na tej uczelni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na WSEI tylko bym zmienił panie w dziekanacie reszta wszystko ok bo te baby musi tam za kare siedzą ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robiłam licencjat na WSEI, magisterkę na UMCS. Porównania nie ma, bo tak jak na WSEI zawsze wszystko było super, tak na UMCS od samego początku spotkałam się z nieprzyjemnościami. Nie wspominająć już o ogólnej niechęci pracowników UMCSu do osób które na II stopień przychodzą z prywatnej uczelni. Wszyscy patrzyli na nas z jakimś dziwnym uprzedzeniem, a na jednym z egazminów oprócz imienia i nazwiska musialam napisać nazwę uczelni z której jestem. Bez komentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na WSEI są CI SAMI WYKŁADOWCY CO NA INNYCH UCZELNIACH, SĄ i z UMCS-u, KUL-u I a nawet MEDYCZNEGO! prowadzą tu zajęcia wojewódzcy specjaliści którzy od lat pracują w zawodzie i mają o wiele większe doświadczenie, mogą więcej powiedzieć niż Ci którzy popracowali rok i tak naprawdę tego doświadczenia zawodowego nie zdobyli WSEI najgorsza uczelnia- NIE PRAWDA jak nie pasuje Wam to co tam robicie?po co w ogóle szliście na studia po co? było do studium pójść i mieć z głowy, albo wcale nigdzie nie iść i byłby spokój, albo pójść na taki kierunek po którym BYŁABY praca. Obsługa uczelni wcale nie jest taka zła. Na innych uczelniach jest o wiele gorzej, jest to uczelnia naprawdę przyjazna studentowi. a niektórzy studenci jak to wszyscy studenci w naszym kraju mają jak zawsze swoje `widzi mi się` plus do tego problem ze sobą i nikt i nigdzie mu nie dogodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" ...kiedy z numerkiem w rence poszedlem po kurtke do szatni a kolesiowa mi mowi..." Z numerkiem w rence.... RENCE !!!! To jest napisane przez STUDENTA!! ... i ktos taki ma czelność rozpisywac się na temat tego, czy uczelnia jest dobra czy nie kompetentna czy Pani pamietała o kurtce czy nie. Niestety i takie matoły też są na uczelaniach a część nawet je kończy jakimś cudem. Potem idzie "to" gdzieś do pracy wymachując dyplomem ale niestety "w praniu" dopiero wychodzi co taki człowiek jest wart....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak kadra w WSEI jest taka jak na UMCS , wykladowcy może i tak ale ćwiczenia prowadzą doktorzy którzy tytół naukowy uzyskali w 5 minut na słowackiej uczelni za ukrainskie krówki. A poóżniej jakie to ""mundre" KTO WESEI TRAKTUJE POWAZNIE!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...